Porosit min 5 Euro dhe prano porosine te dera

elvan-fondante-qokolladë-me-karamel-500g

elvan-fondante-qokolladë-me-karamel-500g

elvan-fondante-qokolladë-me-karamel-500g

  • Kodi:8693029607583
  • Disponueshmëria:Në Stok
  • 2.50€