Porosit min. 10 Euro dhe prano porosinë te dera

dr-gerard-vafëll-rulo-me-qumësht-qokolladë-160g

dr-gerard-vafëll-rulo-me-qumësht-qokolladë-160g

dr-gerard-vafëll-rulo-me-qumësht-qokolladë-160g

  • Kodi:5907471441231
  • Disponueshmëria:Në Stok
  • 0.75€

Shkruaj koment

    1           5